Jdi na obsah Jdi na menu
 


15.kolo 7.4.2016 Silesiasteel Opava - Ripper B Ostrava 9:9

8. 4. 2016

Sestava Silesiasteel: Biel Adam, Černocký Petr, Kuděla Vlastimil, Mlýnek Karel, Šimeček Luděk

Sestava Ripper B: Konečný Petr, Schrom René, Šrubař Radim, Šulc Daniel, Videnka Jiří

 silesia.jpg

 

Po všech stránkách vydařený zápas - spravedlivá dělba bodů 

  "Žlutí ďáblové" vstupovali do zápasu o důležité body v boji o čtvrté místo zajišťující účast na MR družstev v roli mírného favorita, a hned v úvodu velice interesantní dvouapůlhodinky se do soupeře pořádně obuli. Vlastík i s dopomocí 180tky nejprve nedal příliš šancí ještě né úplně soustředěnému Radimovi, poté domácí bojovník Peťka zvaný Humr hodně potrápil spielmachra béčka Ripperů Rendu Schroma, Aďas hladce přehrál nevýrazného Koníka, a na 3:1 zvyšoval Karel, to když si Jirka "trénoval" nesprávné dably. Ve druhé sérii už to na terčích vypadalo mnohem vyrovnaněji, a body se zaslouženě dělily. Výrazně zlepšený výkon Radima vedl ke snížení na které nedokázal navázat Koník (Vlastík zahrál skvěle), podruhé, tentokrát s Adamem padl hodně smolně Jiřík, a parádní přestřelka Karel vs. Rendy vyzněla lépe pro "šílence" v dresu modrobílém - 5:3.

  V týmových hrách si připsali družstva po bodu a je velká škoda, že fantastický kriket není na videu. Párová 701 je dlouhodou slabinou obou týmů, na terči se to jenom potvrdilo. Domácí měli navrch, z čehož rezultovalo zasloužené vítězství. Na řadu přišla nejkrásnější pasáž celého utkání, kriket byl opravdu neskutečný. Hostující dvojice Rendy/Jiřík smetla soupeře v deseti minutách kdy padal jeden tripl za druhým, 4 a 5 kolo i s bodama, jednoduše nádhera. Sportovní pochvala ze strany také výborně hrajících soupeřů (Luděk/Vlastík) byla určitě na místě, především ale byla dokladem toho, že se hrálo v duchu fair-play - 6:4.

  Půli druhou otevřel výhrou nad Vlastíkem po skvělé práci v kriketu už i přesněji zavírající Jiřík, poté znovu na rozdíl dvou bodů upravoval Humr, když v průměrném zápase přehrál střídajícího Dana. Ke střídání došlo i na straně domácích. Kapitán Luděk nahradil Adama a hned si vzal na mušku nejlepšího z Ripperů Rendu, takže se sportovní terminologií řečeno jednalo o dobrý tah. Skóre třetí série singlů následně dorovnal Radim, který udolal Karla - 8:6. O dva veledůležité body se v závěrečné kvartě postarali Rendy s Jiříkem, čímž ztrátu ostravanů smazali a poslali zápas do dramatické koncovky. Za stavu 8:8 se do hry vrátil Koník jemuž byl soupeřem Karel, na druhém terči šli do boje Luděk s Radimem. V obou případech ustáli třílegové bitvy kapitáni což ve výsledku znamená, že moc pěkný zápas skončil spravedlivou remízou 9:9 (23:21), na čemž se shodli všichni přítomní. Vyrovnaný zápas měl svou kvalitu, výbornou atmosféru, za což všem jeho účastníkům závěrem děkuji.

Statistika Silesiasteel: Luděk 2/2, Adam 2/2, Vlastík 2/4, Karel 1/4, Peťa 1/4

Statistika Ripper B: Rendy 3/4, Radim 2/4, Jirka 2/4, Koník 1/3, Dan 0/1

701: Biel / Mlýnek - Šrubař / Šulc 2:0

Kriket: Šimeček / Kuděla - Schrom / Videnka 0:2

 

KONÍK

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Costly blood arm-twisting symptoms

(ASpuffinvink, 24. 7. 2018 3:59)

Poids est comment dur votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur sentiment pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent perseverent b gerer offre sang loin de votre coeur. Chaque age votre moelle bat, il pompe le sang par de vos arteres a la vacances de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/tadalafil-5-ml/