Jdi na obsah Jdi na menu
 


5.kolo 26.11.2015 DC Podbeskidzie - Ripper B Ostrava 12:6

27. 11. 2015

Sestava Podbeskidzie: Boski Mateusz, Maliczak Jan, Obracaj Bartosz, Sosna Marcin, Urbaniec Sebastian

Sestava Ripper B: Konečný Petr, Pavlorek Patrik, Šulc Daniel, Videnka Jiří, Vítek Daniel

 Polskie orły zápas zcela ovládli, béčko Ripperu Ostrava v lize stále bez bodu

 Domácí favorit, hrající v nejsilnější sestavě, měl celý průběh utkání pevně pod kontrolou. V zahajovacích singlech body připsali dravé mládí v podobě Mateusze Boskiho, a o výhrách ostřílené dvojice Maliczak, Obracaj nebylo pochyb. Na průběžných 3:1 korigoval nejlepší hráč hostů Jiřík. Sérii druhou otevřel moc pěkný duel Boski vs. Videnka, který po Jirkových neproměněných mečbolech rozhodl polský bojovník krásným zavřením 142. V dalších zápasech si v pohodě hrající domácí vypracovali již čtyřbodový náskok, to když hladce vyhrál Sebastian s nevýrazným Dankem V., za Rippery snížil Patrik, a v souboji kapitánů nedal Honza šanci Koníkovi - 6:2. V párových hrách nebylo moc co řešit! Domácí kvarteto bylo jasně lepší, a především v kriketu to byla v podání Obracaj/Urbaniec velká exhibice - 8:2.

 Druhou půli odstartoval souboj střídajících, v němž si Sosna pohrál se Šulcem, a v zápětí dokonal dvoubodové dílo Sebastian Urbaniec - 10:2! Pozitivem závěrečné fáze rozhodnutého zápasu je fakt, že nikdo nic nevypustil, a tak přišla řada i na hosty. Solidní hrou a především přesnějším zavíráním došlo na odvrácení debaklu, který si Rippeři rozhodně nezasloužili. Oba své zápasy vyhrál Jirka, čestný bodík si uhrál Koník, a konečný výsledek 12:6 (24:14) stanovil svým druhým vítězstvím Patrik.

 Herně vcelku vyrovnané utkání rozhodla dobrá týmová spolupráce borců DC Podbeskidzie, a hlavně větší kvalita na dablech. Gratulace domácím k zaslouženému vítězství.

Statistika Podbeskidzie: Mateusz 2/2, Jan 3/4, Bartosz 2/4, Sebastian 2/4, Marcin 1/2

Statistika Ripper B: Jirka 3/4, Patrik 2/4, Koník 1/4, Dan V. 0/2, Dan Š. 0/2

701: Sosna / Maliczak - Videnka / Šulc 2:0

Kriket: Urbaniec / Obracaj - Konečný / Pavlorek 2:0

 

Výsledky 5.kola

Kansas Amateur - Ostré hroty Ostrava 14:4 (30:11)

Ripper A Ostrava - BULL-DO-ZERS 15:3 (33:11)

Silesiasteel Opava - Predators Opava 8:10 (21:24)

 

KONÍK

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář