Jdi na obsah Jdi na menu
 


6.kolo 10.12.2015 Ripper B Ostrava - Silesiasteel Opava 5:13

11. 12. 2015

Sestava Ripper B: Konečný Petr, Schneider Petr, Šrubař Radim, Šulc Daniel, Vítek Daniel

Sestava Silesiasteel: Biel Adam, Černocký Petr, Kuděla Vlastimil, Mlýnek Karel, Šimeček Luděk

Rippeři živili šance na první ligové body pouze do párovek, pak ale přišla žlutá smršť Slezanů

 Utkání zahájil vítězně navrátilec do sestavy Ripperů Prcek, a nutno říct, že záhrál především na bodovce skvěle. Totéž se ale rozhodně nedá říct o vystoupení Dana V. kterému se dlouhodobě nedaří, takže to měl naopak v dobré formě hrající Aďas hodně usnadněné. O tom, že úvodní série skončí smírně rozhodla zasloužená výhra Radima s Vlastíkem, a nedotažený bojovný výkon Dana Š. v duelu s Luďkem - 2:2. Sérii druhou otevřel nejkrásnější zápas večera, v němž si na triplech zadováděli Prcek s Adamem. Nádherný a vyrovnaný souboj nakonec ustál velezkušený matador. Ve svých druhých singlech opět neuspěli oba domácí Danečci, což se natolik nepozdávalo Ráďovi, že hostujícího kapitána udolal, a skóre srovnal - 4:4.

 Týmové hry, do kterých už nemohl nastoupit hnací motor Ripperu Ostrava Prcek, zcela zlomily do té doby vyrovnaný zápas! Opavští si nejprve vybrali notnou dávku štěstíčka v 701, když spoustu šancí na 2:0 neproměnili střídající Koník ani Dan Š. Následoval zkušeně a kvalitně odehraný kriket, po kterém se kvarteto domácích rozsypalo - 4:6.

 Druhá půle byla krásnou ukázkou kvalitativního rozdílu obou sestav, jednoduše proto, že té domácí scházela síla. Ve třetí sérii hosté o všem podstatném rozhodli, byli jasně lepší! Pouze Radim byl tím, kdo soupeře dokázal dobrým výkonem potrápit, ale nakonec ani bingo a kvalitní náhozy na výborně hrajícího Karla nestačily - 4:10. V závěrečné kvartě připsal jediný bod druhé půle v souboji kapitánů Koník, výsledkem je tak trochu krutý debakl 5:13 (17:31).

 Domácí sestava postrádala nejlepší hráče, pochvalu za bojovný výkon zaslouží Radim a zcela bez diskuse ostrostřelec Prcek. Borci Silesiasteel Opava podali výborný týmový výkon, odměnou jsou dva zasloužené body. Gratulace!

Statistika Ripper B: Prcek 2/2, Radim 2/4, Koník 1/2, Dan V. 0/4, Dan Š. 0/4

Statistika Silesiasteel: Peťa 1/1, Adam 3/4, Karel 3/4, Vlastík 2/3, Luďa 2/4

701: Konečný / Šulc - Biel / Mlýnek 1:2

Kriket: Šrubař / Vítek - Kuděla / Šimeček 1:2


Výsledky 6.kola

BULL-DO-ZERRS - Galax Ostrava 9:9 (21:23)

Predators Opava - Kansas Amateur 8:10 (21:23)

DC Podbeskidzie - Ripper A Ostrava 2:16 (9:33)

 

KONÍK

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář